Bø orienteringslag Bø orienteringslag Påmelding Eventor NOF Vår hovedsponsor:
Bø orienteringslag

Kontaktpersoner

Styret 2018

  Navn Adresse Tlf.priv/mob E-post
Leder Steinar Lande Borgjalia 31, 3801 Bø 975 26 351 steinarlande@hotmail.com
Sportslig leder Dag Steinar Ragvin Torvills veg 7 941 69 476  d-ragvin@online.no
Sekretær Tone Nilsen Svingen 25, 3801 Bø 908 40 927 tone@arkitektum.no
Kartansvarlig Per Chr. Hagen Borgjalia 15, 3800 Bø 476 14 711 per.chr.hagen@usn.no
Kasserer Jon Kvisli Flitaveien 3, 3800 Bø 926 53 631 jon.kvisli@usn.no
Styremedlem Bjørn Steen Øvreveg 12, 3800 Bø 35 95 10 13 bjorn.steen@usn.no
Styremedlem Marijanne Holtan Oppheimvegen 12, 3801 Bø 994 28 504 marijanne.holtan@usn.no
Styremedlem Dag-Øyvind Olsen Djuvik Bergvegen 15, 3801 Bø 908 59 215 dagost77@hotmail.com
Varamedlem Grethe Romnes Bordvegen 101, 3801 Bø   Grethe.romnes@bo.kommune.no

Andre verv

Rekruttkomitè Bjørn Steen Øvreveg 12, 3800 Bø 35 95 10 13 bjorn.steen@usn.no
  Dag-Øyvind Olsen Djuvik Bergvegen 15, 3801 Bø 908 59 215 dagost77@hotmail.com
  Rune Arnesen Midtbøvegen 17 468 12 679 rune@imagemen.no
  Anne Marie Stålberg Fossland Røysumvegen 27, 3801 Bø 957 86 873 stalberg82@hotmail.com
Revisorer Lars Sanden Borgjalia 24, 3801 Bø 906 51 993 lars.sanden@usn.no
  Trude Harstad Konglevegen 3, 3800 Bø 991 69 449 trude.harstad@sor.no
Valgkomitè Jon Solberg Bordvegen 103, 3800 Bø 952 70 637 jonsolberg@niliv.no
  Eivind Frode Rinde Konglevegen 3, 3800 Bø 413 72 967 eivindfrode@hotmail.com
Webredaktør Jon Kvisli Flitaveien 3, 3800 Bø 926 53 631 jon.kvisli@usn.no
Rep. til TOKs kretsting Steinar Lande, Synne Kleiven, Dag-Øyvind Olsen Djuvik