Bø orienteringslag Bø orienteringslag Påmelding Eventor NOF Vår hovedsponsor:
Bø orienteringslag

Kontaktpersoner

Styret 2017

  Navn Adresse Tlf.priv/mob E-post
Leder Steinar Lande Borgjalia 31, 3801 Bø 975 26 351 steinarlande@hotmail.com
Sportslig leder Dag Steinar Ragvin Torvills veg 7 941 69 476  d-ragvin@online.no
Sekretær Tone Nilsen Svingen 25, 3801 Bø 908 40 927 tone@arkitektum.no
Kartansvarlig Per Chr. Hagen Borgjalia 15, 3800 Bø 476 14 711 per.chr.hagen@usn.no
Kasserer Jon Kvisli Flitaveien 3, 3800 Bø 926 53 631 jon.kvisli@usn.no
Styremedlem Bjørn Steen Øvreveg 12, 3800 Bø 35 95 10 13 bjorn.steen@usn.no
Styremedlem Synne Kleiven Torstveitvegen 6, 3801 Bø 35 95 21 23
952 10 786
synne.kleiven@usn.no
Styremedlem Dag Ø. Olsen Bergvegen 15, 3801 Bø 908 59 215 dagost77@hotmail.com
Varamedlem Anne Marie Stålberg Fossland Røysumvegen 27, 3801 Bø 957 86 873  
Varamedlem Grethe Romnes Bordvegen 101, 3801 Bø    

Andre verv

Revisorer Lars Sanden Borgjalia 24, 3801 Bø 906 51 993 lars.sanden@usn.no
  Trude Harstad Konglevegen 3, 3800 Bø 991 69 449
413 72 967
trude.harstad@sor.no
Valgkomitè Jon Solberg Bordvegen 103, 3800 Bø 952 70 637 jonsolberg@niliv.no
  Eivind Frode Rinde Konglevegen 3, 3800 Bø 413 72 967 eivindfrode@hotmail.com
Webredaktør Jon Kvisli Flitaveien 3, 3800 Bø 926 53 631 jon.kvisli@usn.no
Rep. til kretsting Tone Nilsen og Dag Steinar Ragvin